За даними "Української правди", все почалося з виступу Віктора Чумака, який сказав, що замовником інформаційної кампанії проти нього є заступники голови фракції БПП Ігор Кононенко і Сергій Березенко.

Це не солідарність, а кругова порука, не фракція, а мафіозний клан,
— обурився Чумак.

За словами нардепа, таку кампанію проти нього розгорнули для того, щоб він не став членом Нацагентства запобігання корупції. Але він запевнив, що не покине фракцію.

В свою чергу, Кононенко фактично визнав, що кампанія проти заступника генпрокурора Віталія Каська ведеться з відома влади.

Водночас депутат Ольга Богомолець звинуватила заступника керівника фракції Олександра Третьякова і його соратника Загорія в тому, що вони заробляють на тендерах у фармацевтичній галузі, а також збирали підписи за її відставку.

А нардеп Сергій Лещенко сказав, що всі рішення у фракції приймаються на Банковій, яка в змові з Яценюком розподілила всі державні потоки: "Ощадбанк" відійшов Яценюку, "Ексімбанк" — Порошенку, "Центренерго" — Порошенку, а титанова галузь — Яценюку.

Лідер фракції Юрій Луценко закликав не драматизувати ситуацію та сказав, що вибір зараз дуже простий — або в парламенті буде коаліція Порошенка, або коаліція Коломойського.