Жінка, яка померла, була молодою. Вона мала декілька хронічних хвороб і лікувалася протягом тривалого часу. Однак, її здоров'я не витримало, і вона померла від неврологічного ускладнення.

Головне В Україні підтвердили 14 хворих на коронавірус: серед них троє дітей

За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії, у 35-річної жінки підтвердили зараження коронавірусом.

Коротко про коронавірус у Чернівцях

Наразі в Чернівцях підтвердили 10 випадків зараження Covid-19. 17 березня виявили шість випадків – 33-річна жінка (летальний випадок), люди віком 31, 10, 18 років, двоє дітей віком рік і десять місяців та шість місяців. Усі хворі контактували з особами, в яких раніше підтвердили захворювання на Covid-19.

Перший підтверджений в Україні випадок зафіксували саме у Чернівцях. 3 березня коронавірус виявили у чоловіка, який повернувся з подорожі Італією. Він досі перебуває в лікарні та ізольований. 15 березня йому зробили повторний тест на коронавірус – він негативний. Якщо ще один тест буде негативним, чоловік повністю одужав.

12 березня тест на коронавірус показав позитивний результат у чоловіка, жінка якого нещодавно повернулась з Італії.

Через те, що чоловік не був в Італії, а заразився в Україні, перевірили мешканців усього села, де він проживає. Лікарі підозрюють, що заразився він саме від своєї жінки – хоч у неї відсутні симптоми.

16 березня підтвердили коронавірус ще у двох жінок з Чернівців. Пообіді цього дня лікарі області повідомляли, що усі шпиталізовані пацієнти почуваються задовільно.

Наразі в місті та області введений режим надзвичайної ситуації: раніше за всіх в Україні закрили ринки, заклади громадського харчуванння, спортивні клуби. Також з області не їздять автобуси.