Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, 24 листопада слідчим Головної військової прокуратури за участі співробітників УБОЗ ГУ МВС України в Київський області проведено обшук індивідуального сейфу (банківської скриньки), який використовувався колишнім директором Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України.

В ході обшуку виявлено та вилучено грошові кошти в сумі 420 тис дол США. Вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15 (замах на злочин) ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України, та застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою,
— йдеться у повідомленні.

Разом з тим у Генпрокуратурі не вказують ані ім'я затриманого, ані термін, під час якого він обіймав посаду директора Департаменту держзакупівель Міноборони.

Наразі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває.

Раніше стало відомо, що директор одного з департаментів Міністерства регіонального розвитку вимагав від головного енергетика сільськогосподарського підприємства 20 тисяч доларів за надання листа-погодження.