Про це йдеться у повідомленні Служби безпеки України на сторінці у Facebook.

Українські спецслужби на конспіративній квартирі затримали громадянина України і лідера організації "Боротьба" на прізвисько "Ігнат". Діяльність терористично-екстреміської групи, яку очолював "Ігнат", координувала так звана "Красная народная Армия".

На конспіративній квартирі спецслужбовці знайшли гранату РГД та бронежилет, телефонні картки різних мобільних операторів, а також антиукраїнську літературу. В одному з мобільних телефонів затриманого виявили чисельні фото залізничних шляхів та мостів.
У СБУ встановили, що "Ігнат" отримав 50 тисяч доларів США від проросійських формувань у Криму за здійснення терористичних актів та сепаратистських дій в Україні. Зокрема, затриманий 26 вересня мав вчинити вибухи біля будівель ОДА у Харкові та Дніпропетровську.

Також Служба безпеки України знешкодила підривну групу, якою керував ще один громадянин України. Він теж працював на російські спецслужби. Окрім розповсюдження матеріалів сепаратистського характеру, затриманий мав підірвати кілька об'єктів життєзабезпечення.

Під час обшуку за місцем його проживання вилучили 2 гранати РГД та інше військове спорядження, комп’ютерну техніку, що використовувалась для проросійської пропаганди та онлайн зв’язку з координаторами, професійну рацію, прапори "Новоросії", 150 примірників газети "Новоросія", а також посвідчення журналіста російського телеканалу "ОТВ". Відомо, що за свою роботу затриманий від своїх російських кураторів отримав понад 50 тисяч гривень.

Ватажки підривних груп уже визнали свою причетність до протиправної діяльності та підтвердили, що їхні дії координували представники російських спецслужб.

Нагадаємо, Служба безпеки України на Дніпропетровщині затримала агента російських спецслужб.