20-річний Руслан їхав влаштовуватися на роботу. Та замість співбесіди потрапив у лікарню із струсом мозку. Хлопець на ходу випав із автобуса. Пригадує, на повороті автобус дуже різко нахилило.

Читайте також: На полігоні на Херсонщині підірвався військовий-контрактник

"Двері відкрилися самі по собі. Під натиском людей, які стояли під нахилом, я випав з цих дверей на проїжджу частину. Поручні були зайняті, навколо мене купа людей, мені ніде було триматися", – розповів потерпілий Руслан.

Медики кажуть, хлопцю пощастило, що вижив. Коли ж на місце прибули правоохоронці, то виписали протокол. Але не на водія автобуса, а на самого потерпілого. У патрульній поліції кажуть – діяли за законом.

На той момент, коли патрульні прибули на місце, вже не було змоги перерахувати пасажирів і засвідчити їх кількість, щоб сказати, чи був там переповнений автобус чи ні,
– заявив речник патрульної поліції Херсонської області Андрій Кований.

Автобуси сполученням "Білозерка-Херсон", де мало не загинула людина, і надалі працюють на маршруті. Щоправда, водії від журналістів втікають. А ось керівництво перевізного підприємства переконує – нічого особливого не сталося.

Контролювати пасажирські перевезення мають в управлінні Укрдержтранспезпеки, але там коментувати інцидент відмовилися. Мати потерпілого написала заяву в поліцію, але кримінальне провадження поки не відкрили, мовляв, не той характер травм. Відтак за падіння з автобуса ніхто не відповість.