Пряма трансляція на
Останні випуски

У Кабміні заступились за Гаврилову, похваливши її роботу перед судом

- Читать новость на русском
Лідія Гаврилова
Лідія Гаврилова / ТСН

Уряд заступився за Гаврилову. Мовляв, не потрібно на час слідства відсторонювати її з посади голови Аудиторської служби.

Такий лист Кабмін направив до Солом'янського суду, де розглядали справу посадовиці.

"За час роботи на посаді Гаврилова зарекомендувала себе ефективним керівником, який сумлінно виконує покладені на неї обов'язки. До дисциплінарної відповідальності не притягувалася, стягнень не має. Тому відсторонення Гаврилової від займаної посади матиме негативні наслідки для діяльності Служби", – йдеться у листі.

Читайте також: Люстровану чиновницю без профільної освіти призначили заступником голови Державної судової адміністрації

У понеділок, 12 лютого, в Апеляційному суді прокуратура мала намір оскаржити рішення районних суддів. Бо вони, попри клопотання прокуратури, залишили Гаврилову на посаді, незважаючи на те, що їй закидають незаконне збагачення в розмірі 10 мільйонів гривень та неправдиві дані в декларації. Усі свої багатства Лідія Гаврилова записала на колишнього чоловіка.

Як відомо, засідання 12 лютого не відбулось. Адже Солом'янський суд нібито не надіслав матеріали справи до Апеляційного суду. Антикорупціонери ж переконані, що саме лист від прем'єра міг бути причиною скасування засідання.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі