Пряма трансляція на
Останні випуски

У кіберполіції зробили важливу заяву щодо майбутнього криптовалюти в Україні

В Україні хочуть легалізувати криптовалюту
В Україні хочуть легалізувати криптовалюту / Соцмережі

Українська кіберполіція хоче легалізувати криптовалюти. Це дозволить зробити її контрольованою, відтак допоможе як розкрити, так і попередити злочини із використанням електронно-обчислювальної техніки.

Таку заяву зробив заступник начальника Департаменту кіберполіції Олександр Гринчак, передає "Радіо Свобода".

Читайте також: Майнінг криптовалют дістався до Луцька: у виші вилучили комп’ютерну техніку

"Що стосується криптовалют, зараз ми розробили низку пропозицій, винесли це питання на рівень уряду та хочемо криптовалюту легалізувати, щоб вона була підконтрольною. За допомогою цієї валюти здійснюється чимало злочинів: продаж наркотиків, зброї тощо", – зауважив він.

За словами керівника кіберполіції, до них дуже часто звертаються із заявами про викрадення криптовалюти.

"Існують шахрайські схеми, коли власник електронного гаманця надає доступ шахраям до своїх акаунтів, і вони переводять десятки тисяч доларів на інший гаманець. Цей вид злочину можна кваліфікувати як шахрайство із використанням електронно-обчислювальної техніки. Людина – ошукана, вона перерахувала якісь електронні кошти за якісь послуги, а взамін нічого не отримала – це чисте шахрайство", – пояснив Гринчак.

Нагадаємо, раніше сайт "24" повідомляв, що в Україні хочуть запровадити електронну гривню на основі блокчейну (структура транзакцій, що використовується у ситемі криптовалют).

Що таке криптовалюта? Це різновид цифрових грошей, в основі якої лежить технологія шифрування даних. Наразі в Україні Національний банк, Національна комісія з цінних паперів і фондового ринку й Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг не визнають криптовалюту платіжними засобами.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі