Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив сам Мосійчук.

"Прокуратура Києва вдирається в двері. Прошу пресу і генпрокурора втрутитись. Включили глушники мобільного зв'язку. Діти в піжамах а ці нелюди ріжуть двері!", – мовиться у повідомленні посадовця.

Читайте також: Меру Одеси вручили обвинувальний акт

Згодом Мосійчук додав, що йому вручили повідомлення про підозру у скоєнні злочину.

Вручають підозру. Адвоката і сусідів не допускають. Прошу прем'єр-міністра, генпрокурора, керівника НАБУ і громадськість втрутитися в це правове свавілля,
– закликав очільник Держрезерву.

Зазначимо, що раніше комісія з питань вищого корпусу державної служби відкрила дисциплінарне провадження щодо Вадима Мосійчука. Безпосередньою причиною став візит голови Держрезерву в Литву 23-25 ​​травня, де той проводив консультації і переговори з питань створення Держрезерву нафти в Україні.

У поданні зазначалося, що Держрезерв 23 травня просив першого віце-прем'єра Степана Кубіва надати Мосійчуку відпустку на ці дні, однак у зв'язку з порушенням термінів заяву не було погоджено. Згодом, 30 травня, Держрезерв намагався отримати у першого віце-прем'єра дозвіл на це відрядження, проте безрезультатно.

У документах зазначено, що з початку 2017 року Мосійчук 9 разів перебував у відрядженнях, в тому числі 4 рази – за кордоном (в Австрії, Словаччині, Сербії та Китаї), і щоразу – без дозволу Кубіва.