Про це повідомляють Українські ноини.

На заході були присутні заступник спеціального представника Генерального секретаря ООН в ДР Конго Девід Гріслі, представники всіх національних миротворчих контингентів, котрі виконують завдання в цій країні, військовий та цивільний персонал штабу місії ООН, а також представники конголезької влади.

За останній рік ми зробили дуже багато для того, аби громадяни Демократичної Республіки Конго почували себе в безпеці. Тут найбільша в світі миротворча місія ООН. Спільна робота військовослужбовців з різних куточків світу вже кілька років забезпечує мир в цій країні, і я знаю, що всі з вас сьогодні усвідомлюють його важку ціну,
– заявив генерал Мгвебі.

Також командувач висловив свою вдячрність кожному командиру національного контингенту за значний внесок в стабілізацію ситуації в африканській країні. За традицією миротворців, в кінці урочистостей, автомобіль генерал-лейтенанта Мгвебі витягнули на шнурку з аеродрому представники штабу місії. Також усі бажаючі мали можливість ознайомитись та сфотографуватись з вертольотами українського контингенту.

Незабаром Генеральний Секретар ООН призначить нового командувача силами миротворчої місії ООН в ДР Конго.