Про це повідомляє InformNapalm із посиланням на дані, отримані під час проведення розвідки OSINT і HUMINT.

"20 жовтня 2016 року близько 13:00 у порт Феодосії прибуло вантажне судно Nadalina під прапором Сьєрра-Леоне. Судно прибуло з Тартусу (Сирія), із заходом в румунський порт Наводарь. Розвантаження судна почалося тільки через добу, воно відбувалося вночі з 21 на 22 жовтня 2016 року з 22:00 до 02:00 в умовах підвищених заходів безпеки військовослужбовцями за допомогою портового крана", – мовиться в повідомленні.

Пірс був очищений від сторонніх і оточений посиленими нарядами поліції та людей у штатському.

Читайте також: Путін заявив, що Росія захопила Крим як незалежну державу

Освітлення було спрямоване в сторону від пірса, що ускладнювало видимість процесу розвантаження. Прожектор на судні запалювався тільки до моменту підняття вантажу, а не постійно, як відбувається зазвичай при вивантаженні,
– розповіли волонтери.

На незвичайний характер вивантаження вказували також місцеві жителі в соцмережах.

Вантаж складався з ящиків габаритними розмірами щонайменше 0,5х1х3 метри, захисного забарвлення, схожий на композитну негорючу тару для зберігання і транспортування виробів спеціального призначення,
– сказано в матеріалі.

У мережі знайдені фотографії макетів схожих ящиків. За даними волонтерів, час розвантаження одного ящика становив 25-30 хв. Всього було вивантажено близько 8-10 ящиків: їх вивантажували повільно, при високих заходах безпеки.

Читайте також: Путін розповів про злочини України в Криму

"Вибір судна Nadalina для транспортування вантажу, швидше за все, пов'язаний із нещодавнім проходженням ремонтних робіт у порту Наводарь. Таким чином, є непрямі ознаки важливості вантажу, при доставці якого повинні бути максимально нівельовані технічні ризики. Час вивантаження і заходи безпеки при розвантажувальних роботах вказують на підвищену небезпечність вантажу, а також прагнення приховати факт його доставки", – зазначають волонтери.