Про це повідомляють РИА Новости.

Читайте також: Росія таки проведе вибори президента в анексованому Криму, попри застереження України

Йде друк бюлетенів, які будуть використовуватися 18 березня, коли Крим, як і вся країна, буде вибирати президента. Бюлетені відповідним чином захищені, всі ті технологічні моменти, які повинні бути дотримані при виготовленні цих бюлетенів, відповідним чином робляться на друкарні "Таврида",
– сказав Малишев.

За його словами, всього будуть надруковані, виходячи з кількості виборців, близько 1,48 мільйона бюлетенів, а сам друк бюлетенів йде під охороною поліції.

"Роз'яснення про порядок заповнення бюлетеня друкуються на трьох державних у республіці мовами: російською, українською і кримськотатарською", – повідомив Малишев.


Зразок бюлетеня для виборів у РФ/фото РИА Новости

Нагадаємо, вибори президента Росії відбудуться 18 березня. МЗС України скерувало до МЗС Росії ноту, в якій наголошується на неможливості організації виборів президента РФ у диппредставництві цієї країни на території України у випадку проведення цих виборів на території окупованого Криму. Глава МЗС України Павло Клімкін зазначив, що українська сторона працюватиме над тим, щоб усі причетні до організації виборів президента Росії в окупованому Криму потрапили під санкції.