Про це повідомляє пре-служба очільника Білорусі.

Очільники держав обговорять розвиток політичного, торговельно-економічного та гуманітарного співробітництва між Білоруссю та Україною. Основна увага приділятиметься поточному стану та перспективам взаємодії в економіці, в тому числі у таких сферах, як торгівля, інвестиції, промислова кооперація, нафтохімічний комплекс, енергетика, сільське господарство, транспортно-логістична галузь, розвиток міжрегіонального діалогу. Планується також погодити підходи до подальшого розвитку прикордонного співробітництва,
– наголошується на офіційному інтернет-порталі президента Республіки Білорусь.

Читайте також: Лукашенко запевнив, що ніхто не втягне Білорусь у війну проти України

Крім того зазначається, що однією із тем стане врегулювання конфлікту на Сході України, "у чому Білорусь бере активну участь, надаючи переговорний майданчик для сторін процесу".

Також планується, що президенти обговорять ситуацію в регіоні в цілому та обміняються думками щодо міжнародної проблематики.

"Очікується, що за підсумками переговорів у присутності лідерів двох країн буде підписано низку документів, які стосуються співпраці в економіці, науково-технічній галузі, а також в сферах культури та міжнаціональних відносин", – резюмують представники Лукашенка.

Нагадаємо, раніше сайт "24" повідомляв, що президент Білорусі Олександр Лукашенко на 20 липня запланував візит до України.