У місті курсують лише автобуси "спеціальних перевезень". Вони довозять на роботу лише медиків та працівників підприємств, що не закрились на карантин, повідомляє канал "Перший".

До теми У МОЗ закликали транспортні компанії розробити схему розвозки лікарів

Багато луччан пересіли на велосипеди. Інші – йдуть на роботу пішки. Дехто обурюється рішенням влади, адже таксі собі дозволити не може.


Жителям Луцька довелось пересісти на велосипеди / Фото В.Сахнік, "Перший"

Рішення про зупинку роботи громадського транспорту до 3 квітня ухвалив виконавчий комітет Луцької міської ради. У міськраді пообіцяли організувати та оплатити доїзд до робочих місць медичних працівників та критично важливих структур.


Люди на роботу йшли пішки / Фото В.Сахнік, "Перший"

У мерії також зустрілись з представниками профспілки таксистів, яких просили не піднімати вартість проїзду. Також водії таксі пообіцяли ретельно дезінфікувати машини і працювати в масках

Важливо! В Україні діють карантинні обмеження щодо громадського транспорту. У салоні маршрутного таксі можуть перебувати не більше 10 пасажирів, в тролейбусі та трамваї – не більше 20. В Україні також зупинено роботу метро та скасовані міжміські пасажирські перевезення. Призупинено роботу громадського транспорту в Чернівцях та Івано-Франківську. З 20 березня – в Ужгороді.


Заборони в Україні під час карантину / Інфографіка 24 каналу