Про це повідомляє El Espanol.

Читайте також: Відзначення річниці референдуму у Барселоні переросли у сутички з поліцією: фото, відео

Мітингувальники вважають прем’єра сепаратистом за те, що він готовий до діалогу з представниками каталонських сил, які виступають за незалежність регіону. Вони без упину скандували "Санчес – у відставку!"

Учасники протесту закликали до проведення нових виборів і формування нового уряду.

Зазначається, що жодного представника з основних політичних партій на мітингу не було.

Хто такий Педро Санчес? Політик дістався прем'єрського крісла Іспанії на початку червня 2018 року після того, як його попередника Маріано Рахоя відправили у відставку. Соціалістична партія Педро Санчеса налічує в парламенті 84 депутати, що є меншістю.

Щодо вимоги відставки Санчеса, то вона спричинена неналежною, на думку ультраправих, реакцією політика на останні заяви прем'єр-міністра Каталонії Кіма Торру. Нагадаємо, 1 жовтня 2017 року в Каталонії відбувся референдум за незалежність. Проти його проведення виступала центральна влада. Після того, як 27 жовтня 2017 року парламент Каталонії проголосив незалежність, Мадрид увів пряме управління регіоном. Проте у вересні цього року глава каталонського уряду – Кім Торра – заявив про початок нової кампанії щодо виходу регіону зі складу Іспанії.