Також пошкоджено лінії електропередач в районі Макіївської фільтрувальної станції, внаслідок чого станція знеструмлена, в Макіївці відсутнє постачання питної води, – повідомив речник РНБО.

Читайте також: Терористи продовжують обстрілювати Первомайськ.

Також він додав, що лише вчора було отримано підтвердження інформації, що викрадений 13 вересня мера Лисичанська живий і перебуває у терористів.

У Донецьку, Макіївці, Шахтарську, Сніжному, Луганську та інших містах, тимчасово контрольованих терористами, припинено роботу майже всієї банківської системи. Зокрема, у Донецьку працюють тільки банкомати "Ощадбанку", які обслуговують лише власні кредитні картки. У всіх відділеннях Київського району Донецька не працює система переказів. Крім того, обмежено кількість відділень, які приймають комунальні платежі та здійснюють грошові перекази, – проінформував Лисенко.

За його словами, "Укрпошта" планує з сьогоднішнього дня відновити роботу 11-ти відділень поштового зв’язку у Донецьку і 4-х відділень – у Макіївці. При цьому наголошується, що до Донецька і Макіївки будуть отримуватись тільки реєстровані поштові відправлення без здійснення доставки адресату, тобто тільки до поштового відділення. У Луганську відновлено постачання електроенергії до обладнання "Укртелекому", що дозволило запустити лінії зв’язку у тестовому режимі.