Про це повідомляє кореспондент 24 Каналу.

На засідання Миколаївської міської ради прихильники екс-міського голови Олександра Сенкевича попросили слова у в.о. міського голови, секретаря міськради Тетяни Казакової. Питання було поставлено на голосування, але його двічі "провалили" депутати.

Після того, як 30 протестувальників підійшли до президії й оточили Тетяну Казакову, вони почали розкидати по залу монети номіналом 5 копійок і кричати: "Це вам за 5 жовтня". Активісти закликали розпустити раду.

Читайте також: Ми вимагатимемо розпуск міськради Миколаєва, – Сенкевич

На засідання увійшли поліція, яка оголосила про замінування будівлі. Всіх присутніх попросили покинути приміщення. Тетяна Казакова оголосила, що замінував будівлю Сенкевич. Потім хтось з активістів запалив петарду, внаслідок чого приміщення наповнилося димом.

Поліцейські почали відтісняти протестувальників до виходу, виникли суперечки і бійки. Через це більшість активістів виштовхали із залу, а частину журналістів заблокували в залі, із забороною проводити зйомку. Глава патрульної поліції Миколаєва Максим Ахрамеєв, який особисто утримував у дверях журналістів, сказав, що це "пов'язано із забезпеченням безпеки представників ЗМІ".

Наразі засідання уже закінчилося. Депутати встигли розглянути декілька питань.

До слова, у Миколаєві 15 листопада був транспортний колапс – впродовж кількох годин місто завмерло. А все через акцію протесту, яку влаштували працівники суднобудівного заводу. Вийти на дорогу та заблокувати рух транспорту людей змусила кількарічна заборгованість зарплати.