Про це йдеться у повідомленні на сайті Міноборони.

“У деяких ЗМІ з посиланням на німецький журнал “Spiegel” розповсюджена інформація, що малайзійський пасажирський літак, який летів рейсом MH17 над Донецькою областю, був збитий із використанням зенітного ракетного комплексу “Бук”, захопленого проросійськими сепаратистами в одній з українських військових частин”, — зазначили в міністерстві.

У зв’язку із зазначеним Командування Повітряних Сил Збройних Сил України офіційно заявляє, що інформація про захоплення терористами зенітного ракетного комплексу БУК М1 у військовій частині Повітряних Сил Збройних Сил України не відповідає дійсності,
— наголосили у відомстві.

Згідно з повідомленням, особовий склад, військова техніка та озброєння зенітного ракетного полку, що дислокувався на Донеччині, рішенням командувача Повітряних Сил ЗС України ще 29 червня 2014 року були оперативно передислоковані у нові райони виконання завдань.

“У той час, коли терористи зайшли на територію управління військової частини, там залишилась лише застаріла та непридатна до використання автомобільна техніка”, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, фахівці німецької розвідки дійшли до висновку, що саме терористи збили малайзійський Boeing 777 на території Донецької області. За даними розвідки, проросійські сепаратисти збили літак ракетою, випущеною з протиповітряної установки "Бук", яку вони захопили на одній з українських військових баз.