Про це повідомляє прес-служба Міноборни.

Там зазначили, що слова Гелетея щодо застосування Росією проти українських військових ядерної зброї були сказані ним під час приватної бесіди з кореспондентом одного з телевізійних каналів України.

"За словами Міністра оборони України генерал-полковника Валерія Гелетея, під час штурму Луганського аеропорту російські війська застосували самохідний міномет 2С4 "Тюльпан". Окрім фугасних та активно-реактивних мін самохідний міномет може вести вогонь надмалими ядерними боєприпасами потужністю менше 1 кт", - інформують у прес-службі.

Про це можуть свідчити значні руйнування, яких зазнали будівлі аеропорту.

Водночас там зізнаються, що перевірити, чи застосовувався ядерний боєприпас під час ведення вогню, або інші невідомі боєприпаси об’ємної дії, можна лише за допомогою відповідних фахівців та спеціального обладнання, що на теперішній час не є можливим через відсутність контролю над луганським аеропортом з боку сил, задіяних в АТО.

Як відомо, раніше повідомлялося, що Валерій Гелетей підтвердив, що Росія застосовувала проти українських військових, які перебували в луганському аеропорту, тактичну ядерну зброю.

У свою чергу, журналіст Роман Бочкала зазначив, що заява міністра Гелетея є тільки припущенням.