Про це повідомляє місцеве видання "Преступности.НЕТ".

Зараз біля входу до будівлі міськради і по периметру чергують декілька десятків поліцейських та патрульний автомобіль. Ще близько 15 правоохоронців у повному обмундируванні перебувають в будівлі на першому поверсі. Співробітники поліції перевіряють усіх, хто входив в приміщення, запитуючи мету візиту і документи.

Ще не менше 10 поліцейських знаходяться безпосередньо на 4-му поверсі, біля входу в сесійний зал. Частина з них також в бронежилетах і з гумовими кийками.


Поліція в будівлі Миколаївської міської ради

Всередину будівлі також зайшло близько півсотні прихильників мера Сєнкевича.

Раніше, у середу, на постійній комісії з питань прав людини, законності, гласності, антикорупційної політики, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики Миколаївської міськради депутати рекомендували винести на розгляд сесії питання "імпічменту" меру Сєнкевичу.

Сам міський голова Миколаєва заявив, що не боїться розгляду на сесії 5 жовтня питання про висловлення йому недовіри. При цьому він додав, що в такому випадку необхідно також розпустити і переобрати міськраду.

"Дякую Всім, хто прийшов підтримати мене сьогодні і заслухати звіт Міського голови в сесійній залі. Миколаїв – в першу чергу миколаївці, яким не все одно, що буде далі! Впевнений, що депутатський корпус Миколаївської міської ради виявить стійкість до зовнішнього тиску та дасть можливість нашому місту розвиватися далі!" – написав мер на своїй сторінці у Facebook.