Про це повідомляють джерела 24 каналу. Зокрема, відомо, що серед хворих є заступниця начальника Тернопільської місцевої прокуратури.

До теми Спалах коронавірусу на Тернопільщині: інфіковано 22 особи з будинку для людей похилого віку

За даними джерел 24 каналу, чиновниця начебто випадково дізналася про свій діагноз. Вона нібито збиралася до батьків у село, втім, вирішила перевіритися на наявність інфекції в організмі. Тест на COVID-19 показав позитивний результат. За іншою інформацією – жінка до проходження тесту начебто вже перебувала у лікарні. Запідозрили коронавірус у чиновниці ще минулого тижня, а ось підтвердили результат днями.

Після цього перевірку провели серед інших працівників прокуратури. Коронавірус виявили у ще 3 людей. Це – прокурори. Про їх інфікування стало відомо 21 квітня.

За інформацією нашого джерела, на COVID-19 перевіряли не усіх працівників місцевої прокуратури. У Тернопільському міському штабі для боротьби з коронавірусом пояснили 24 каналу, що тестування зробили лише контактним особам.

Наразі у приміщенні прокуратури вже провели дезінфекцію. Відомство працює у штатному режимі.

Ще один випадок COVID-19, за даними нашого джерела, виявили у співробітниці Кременецької прокуратури.

Цікаво! Тернопільський міський штаб для боротьби з коронавірусом повідомив 24 каналу, що в місті триває тестування осіб з цільових груп ризику. Це – водії спецтранспорту, медичний персонал сімейної медицини, екстренної медичної допомоги, представники муніципальної інспекції, волонтери тощо.

Яка ситуація з коронавірусом на Тернопільщині? Тривалий час Тернопільська область займала третє місце за кількістю випадків COVID-19. Втім, зараз регіон трохи сповільнив темпи з поширення інфекції. Станом на 23 квітня відомо про 499 випадків коронавірусної інфекції на Тернопільщині. Від ускладнень, спричинених COVID-19, там померли 7 людей, ще 38 осіб одужали.