Як зазначали організатори дійства, захід мав відбутись у формі творчого вечора російського режисера театру та кіно Володимира Мірзоєва.

Читайте також: 145 днів голодування Сенцова: як це було у відео та фото

Російський громадський активіст Костянтин Котов, який був присутній на зустрічі, у своєму Facebook опублікував фото зі стендом про незаконно засудженого в окупованому Криму українського активіста Володимира Балуха.

В інформації про Балуха йдеться про те, де він народився та за що засуджений Росією.

На цьому благодійному вечорі також відбувався збір пожертв на підтримку політв'язнів. Організатори повідомили, що вдалось зібрати понад 90 тисяч рублів (понад 45 тисяч гривень).

2 жовтня так званий "Верховний суд Криму" пом'якшив на місяць вирок кримському активістові Володимиру Балуху, який голодує вже понад півроку.

Штраф у розмірі 10 тисяч російських рублів так званий "Верховний суд" окупованого півострова залишив без змін.

У чому звинуватили Володимира Балуха?8 грудня 2016 року в окупованому Криму українського активіста Володимира Балуха затримала ФСБ Росії. Усе тому, що після анексії півострова Балух на своєму будинку в селі Серебрянка вивісив український прапор та табличку "вулиця Героїв Небесної сотні", а також відмовився від російського паспорта.

Окупаційна влада Криму звинуватила Балуха у зберіганні набоїв та вибухівки, які нібито виявили у нього під час одного з обшуків. Чоловік неодноразово наполягав, що боєприпаси йому підкинули, щоб помститись за проукраїнську позицію. 16 січня 2018 року Балуха засудили до 3 років і 7 місяців ув'язнення у колонії-поселенні, а потім ще збільшили цей термін. У березні політв’язень оголосив безстрокове голодування.