Про це повідомив перший заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко під час засідання Кабінету міністрів.

"26 квітня – це наступна дата, коли, швидше за все, Комітет постійних представників ЄС, так званий COREPER, підтвердить результати тріалог європейських інституцій щодо надання Україні безвізового режиму. 11 травня це питання буде подано на затвердження Ради ЄС і найближчим часом, швидше за все 15-16, можливо, 18 травня, відбудеться підписання", – зазначив заступник глави МЗС.

Читайте також: У які країни Європи українці їздитимуть без віз: інфографіка

Пристайко додав, що після підписання президентом Мальти, яка до 1 липня головує у Раді ЄС, і публікації документів в офіційному "Віснику ЄС" українці отримають безвізовий режим з 30-ма країнами Європи.

Окрім цього, Ірина Геращенко підтвердила схвалення Брюселем графіку надання українцям безвізу. За словами нардепа, до середини червня з країнами Євросоюзу діятиме безвізовий режим.

До слова, Міністерство закордонних справ відповіло на найпоширеніші запитання від громадян України щодо запровадження безвізового режиму з Євросоюзом.