Павла через погіршення стану госпіталізували до Олександрівської лікарні. Про це повідомляють джерела 24 каналу.

Важливо Помер монах Києво-Печерської лаври від коронавірусу

У преслужбі Лаври цю інформацію підтвердили. Також тут додали, що зробили це "про всяк випадок", оскільки Павло має проблеми з тиском, а також хворіє на цукровий діабет, передає ТСН.

У Лаврі кажуть, що священнослужитель перебуває не на штучній вентиляції легенів і не лежить в реанімації. Він – у звичайній палаті. Голос – у нього не хриплий, а температура – у межах норми.

Серед священнослужителів одного з найбільших храмів України тестування на коронавірус провели 4 квітня. Як і інші, здав лабораторні тести настоятель лаври митрополит Павло. 6 квітня стало відомим, що владика перебуває в лікарні у важкому стані.

Ще нещодавно владика Павло закликав боятися гріха, а не коронавірусу. Більше того, наполягав йти в церкву і причащатися. Також відомо, що нещодавно у митрополита Павла було спільне застілля з "ексрегіоналом" Вадимом Новінським і першим заступником голови Офісу президента Сергієм Трофімовим. Щодо наявності коронавірусної інфекції у них інформації поки немає.

Цікаво Коли віряни не важливіші за їхні гроші: як УПЦ МП нехтує правилами карантину – фото і відео

Що відомо про митрополита Павла?Митрополит Павло (в миру Петро Лебідь) є більш відомим за кличкою "Паша мерседес" через його скандальність, любов до дорогих автівок і часті порушення правил дорожнього руху.

Він є митрополитом Російської православної церкви в Україні (тої, яку ще називають "УПЦ МП"). З 1994 року митрополит Павло очолює Києво-Печерську лавру.

Втім священнослужитель не цурається і політичної діяльності. Так у 2008 році він став депутатом Київської міськради від "Партії регіонів". Хоча сам митрополит спершу планував балотуватися від "Комуністичної партії".

Коронавірус у Лаврі: коротко

  • У 26 монахів Києво-Печерської лаври підтвердили коронавірус 9 квітня. Цю інформацію підтвердив мер Києва Віталій Кличко.
  • Священнослужителі до останнього відмовлялася йти на карантин, а також закликали людей ходити в церкву.
  • У всіх приміщеннях Києво-Печерської лаври провели дезінфекцію приміщень.
  • Усі богослужіння в храмі наразі проводять у закритому режимі без допуску вірян до храму, але з відеотрансляцією.


Перебіг коронавірусу / Інфографіка 24 Каналу