Про це розповіли у прес-службі Північноатлантичного альянсу, передає ТАСС.

"Український уряд чітко дав зрозуміти, що це рішення (про блокування російських інтрнет-ресурсів – "24") – це питання безпеки, а не свободи слова", – зауважили представники НАТО.

Читайте також: Російські соцмережі та пошуковики в умовах війни – інформаційна інфраструктура ворога

Також підкреслюється, що Альянс працює з Україною щодо посилення її реформ, включно з питаннями демократії, верховенства закону та дотримання прав людини.

"Свобода преси входить до теми цього діалогу. Ми віримо в прихильність України її міжнародним зобов'язанням і у чинну в Україні систему стримувань і противаг", – додали у прес-службі.

Нагадаємо, в Україні заборонили соцмережі "Вконтакте" та "Однокласники" та інші російські ресурси терміном на 3 роки. Даний указ набирає чинності з дня його опублікування в офіційних виданнях. Відповідний указ Президент України Порошенко підписав 16 травня.

Заборона доступу до соціальних мереж "Одноклассники" і "ВКонтакте", а також до "Яндексу" в Україні почне працювати не пізніше, аніж 1 червня 2017 року.

Як стало відомо сайту "24" із власних джерел інтернет-провайдери готові заблокувати "ВКонтаке", "Однокласники" та "Яндекс" вже 16 травня, – як тільки указ Президента України буде опублікований в офіційних виданнях.