Мало хто знає, що Крістіна Орбакайте насправді починала свою кар‘єру не як співачка, а як акторка. Незважаючи на те, що вона ще змалку співала, справжню славу їй приніс фільм «Чучело» (Ролана Бикова 1983р). Тоді юній актрисі було тільки 12 років. Акторські здібності Орбакайте не лишили осторонь навіть американських критиків. Їх зачепив радянський фільм про добру і чесну дівчинку Лєну, над якою постійно глумились і сміялись однокласники, і яку прозвали «чучелом». Ця стрічка показала наскільки можуть бути жорстокими діти.

Уривок з фільму «Чучело»

Та все ж повернемось до наших часів. Зараз Крістіна Орбакайте успішна і як співачка, і як акторка. Чомусь я думаю, що вона знімається у кіно не стільки для грошей, як для самоствердження і тому що ця професія і справді їй близька.

У ці вихідні ходила до кінотеатру на стрічку «Кохання-зітхання 3». Це вже третій фільм про перевтілення у родині Голубєвих – головні ролі тут виконують Крістіна Орбакайте і Гоша Куценко. Для тих, хто не бачив попередні фільми розповім, що у першій частині стрічки «Кохання-зітхання» тілами мінялися головні герої Марина та Андрій Голубєви. Вже у другому фільмі вони потрапили в тіла своїх дітей. А от у третій частині (яка саме зараз йде у кінотеатрах) Марина та Андрій Голубєви помінялися тілами зі своїми батьками. Ці ролі дісталися двом відомим акторам – легенді радянського кінематографу Лії Ахеджаковій і Володимиру Меньшову.

Трейлер до фільму «Кохання-зітхання 3»

Це класичний «хепіендівський» фільм, який раджу для сімейного перегляду недільного вечора, або ж коли хочеться посміятись. Лія Ахеджакова там просто бомбезна – таке враження, що роки над нею не підвладні. Вона така ж кумедна, справжня, щира і переконлива. У цій стрічці Ахеджаковій довелось грати роль 35-річної жінки (своєї доньки), а Орбакайте навпаки перевтілилась у 65-річну бабусю. Вийшло доволі смішно.

Не так давно світ сколихнув ще один фільм-мюзикл, у якому у головних ролях знялися одразу ж дві співачки – Шер і Агілера. У стрічці «Бурлеск» описано стандартну голівудську історію про дівчину із Богом забутого містечка, яка хоче «вирватись у люди». На місці цієї дівчини опинилась Агілера.

Якщо чесно, то я очікувала більше від цього фільму (хтось його називає мюзиклом, хоча точних ознак ні фільму, ні мюзиклу «Бурлеск» не має). Сподівалась побачити як співачки відкривають у собі нові таланти – стають акторами. Якщо акторській грі Алігери я хоч трохи повірила, то Шер взагалі не вдалося до мене достукатись. Не збираюсь на себе вішати ярлик «кінокритика», та все ж «Бурлеск», скоріш за все, нагадав мені підбірку різних відеокліпів, аніж фільм. Не буду заперечувати, що танцювальні шоу, костюми, гримери таки вразили, але ж не ЦЕ головне у фільмі?!

Трейлер до фільму «Бурлеск»

Пам‘ятаю, як «Бурлеск» тільки вийшов на великі екрани, люди просто кинулись до кінотеатрів. Усім кортіло якомога швидше подивитись, а чим цього разу вразять їх Шер і Агілера? Вийшовши з кінотеатру більшість глядачів могли хіба що згадати кілька рядків із почутих пісень. А де ж «післясмак» від переглянутого фільму? Про що наступного дня розповісти подрузі, яка не змогла піти з тобою до кінотеарту? Ну, звичайно, можна перерахувати пісні, які прозвучали у фільмі, або ж описати туфлі чи костюми героїнь.

На мою думку, «Бурлеск» належить до тих фільмів, які пишуть «під акторів». Тобто не надто «ламають голову» над сценарієм стрічки, розраховуючи на те, що глядач «клюне» на розкручене ім‘я виконавців головних ролей. Хоча у цьому випадку, я думаю, у виграші залишились усі – Крістіна Агілера і Шер, які на увесь світ прокрутили свої «типу кліпи», і режисери, які зібрали мільйони з проданих квитків.