"Ми, напевно, підтримаємо ініціативу Харкова та Херсона, де були створені ініціативні групи по створенню загальнонародного референдуму, проведемо референдум, грунтуючись на законі", - розповів Михайло Чечетов в ефірі "Ера-FM".

Народний депутат наголосив, що у випадку проведення на такий референдум винесуть п'ять питань.

"А в цьому референдумі запишемо п'ять пунктів, які підтримають і на Сході, і на Заході. Перше - розпустити парламент нероб. Друге - навіщо 450 дармоїдів у парламенті? Скоротимо парламент до 300. Третє - позбавити дармоїдів недоторканності. Позбавити цих дармоїдів пільг. І провести вибори за мажоритаркою, оскільки весь бедлам у парламенті відбувається від того, що незрозуміло кого за гроші включають в списки", - вважає Чечетов.

Нагадаємо, регіонали дістають заготовлену раніше зброю - резонансний закон про референдум, який минулий парламент хутко, без обговорення ухвалив незадового до того, як склав повноваження.

Тепер регіонали кажуть, що опозиціонери, блокуючи парламент, самі підштовхують до референдуму. Мовляв, хай народ вирішить, що робити з такою безпорадною Радою.