Оприлюднення результатів експертизи МН-17

– Це точно приклад того, як без зайвих слів на початку, і з серйозною аргументацією в кінці, слід проводити розслідування.

Українські експерти, які були у цій комісії, отримали величезний досвід.

Коли прийде правосуддя для Путіна та його режиму, і конкретних виконавців – це запитання не лише для України, але і для світу.

Про звільнення суддів

– Президент хоч і збирає депутатів завтра, але до останнього блокував голосування за звільнення суддів через свого представника Руслана Князевеича не один місяць. Однак Порошенко вирішив довести справу до кінця через тиск громадськості.

Якщо у четвер Верховна Рада не проголосує за звільнення суддів, то вона втратить таку можливість. Повноваження по звільненню перейде до Вищої ради правосуддя.

Е-декларування

– Після Євромайдану було прийнято суворе законодавство для клептократів-корупціонерів, воно створює пастку для них, з якої не можна вибратися.

У пастку е-декларування потрапили тисячі чиновників. Вони зараз усі шукають вихід, використовуючи різні способи: подання у Конституційний суд до написання законів, що дозволять зіпсувати це законодавство.

Про бійки

– Мені страшенно боляче, коли люди на словах говорять, що вони за Євромайдан, але насправді просувають корупційні закони.

Після моєї сутички з депутатом з "Батьківщини", він змінив свій закон. Зараз у нас повне порозуміння і я не бачу жодних подібних законів від цієї політсили.

Про Порошенка

– Петро Порошенко неодноразово намагався впливати на те, що показувати на "5 каналі". Саме через це я звільнився. Бо я вважаю свободу слова і медіа – великим досягненням ще Помаранчевої революції.

Крім того, президент, за якого багато хто голосував, обіцяв продати свій канал.