Про це заявив голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони, заступник голови фракції "Народного фронту" Сергій Пашинський у своєму Facebook.

Читайте також: Вибухи на військових складах біля Ічні: які боєприпаси там зберігались

"Після вибухів арсеналів у Калинівці нашим комітетом було здійснено інспекційну поїздку у третій за величиною склад боєприпасів у Ічні Чернігівської області. Тоді було рекомендовано терміново виділити кошти, розробити відповідні будівельні проекти та перемістити усі боєприпаси у спеціальні бетонні сховища", – розповів він.

Вибухи на військових складах біля Ічні: дивіться відео

Чиновник зауважив, що тоді до Міноборони було передано будівельний проект такого сховища. Окрім того, за його словами, до законодавства були внесені зміни, які максимально спрощують будівництво відповідних споруд на території військових частин.

Водночас нардеп проілюстрував свій допис фотографіями, які не мають стосунку до складів в Ічні, зокрема фотографією зі складів у Балаклії.

Нагадаємо, що рано-вранці 9 жовтня почалися вибухи на 6-му арсеналі біля міста Ічня на Чернігівщині. У зв’язку з цим евакуйовано близько 10 тисяч місцевих жителів, закрито повітряний простір, припинено рух низки поїздів і перекрито низку доріг. По допомогу до медиків звернулись 63 людини.

Через вибухи на арсеналі на Чернігівщині на місце події вилетів прем’єр Володимир Гройсман, а президент Петро Порошенко викликав до себе силовиків.

Військова прокуратура відкрила почала розслідувати вибухи на арсеналі поблизу Ічні як службову недбалість.

ВИБУХИ НА АРСЕНАЛІ ПОБЛИЗУ ІЧНІ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ: ХРОНІКА ПОДІЙ