Про це розповів один з ініціаторів збору підписів, народний депутат України Олег Барна з фракції "Блоку Петра Порошенка", передають "Українські новини".

"Вчора було розпочато збір підписів за відставку уряду", — заявив він, додавши, що для реєстрації проекту постанови необхідно мінімум 150 підписів.

Замість уряду реформаторів і патріотів ми отримали уряд жебраків кредитів. Я не хочу уособлювати уряд в цілому, тому що є і міністри, які заслуговують на повагу, але вони не здатні переломити систему роботи даного уряду, котра не здатна проводити реформи, і особливо економічні,
— пояснив своє рішення Барна.

Він нагадав, що членами уряду є міністри, призначені за квотами різних політичних сил, однак претензії є до кожного.

"Тому, нам усім потрібно зараз об'єднатися і відправити цей уряд у відставку, щоб набрати нову команду реформаторів", — підсумував він.

Заява Яценюка, що в разі відставки уряду і його відставки, фракція "Народний фронт" вийде з коаліції, Барна розцінив як "шантаж".

До слова, голова Адміністрації Президента Борис Ложкін переконує — сьогодні відставка прем'єра Арсенія Яценюка не стоїть на порядку денному.

Нагадаємо, 11 грудня спливає термін урядового річного "імунітету" — Верховна Рада протягом року після схвалення Програми діяльності Кабінету Міністрів України не може відправити його у відставку.