13 березня працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій здійснили дезінфекцію автовокзалу та церкви у Радомишлі. Про це повідомили на сайті ДСНС.

Важливо! В Україні померла перша людина від коронавірусу – жінка з Радомишля: деталі

Рятувальники оприлюднили фото та відео, як вони у засобах біологічного захисту проводять знезараження.

Як знезаражували церкву в Радомишлі: фото ДСНС


У Радомишлі дезінфікували церкву та автовокзал: відео ДСНС

У Радомишльському районі через коронавірус із 6 ранку 14 березня тимчасово скасують автобусне сполучення. Про це написав на своїй сторінці у фейсбуці голова РДА Віктор Пулковський.

"Завтра, з 6 години (14 березня) буде скасовано рух усіх рейсових автобусів по всьому району та в напрямках Києва і Житомира! Відповідне розпорядження я напишу вранці!" – наголосив він.

Дивіться відео кореспондентів 24 каналу:

Надзвичайний стан у Радомишлі: що відомо

  • 71-річну жінку з Радомишля 12 березня госпіталізували із підтвердженим випадком Covid-19. На жаль, наступного дня вона померла.
  • У лютому жінка подорожувала Польщею. На початку березня повернулася до Львова, гостювала у родичів, а потім приїхала до свого міста.
  • Відомо, що 8 березня жінка приходила в церкву, хоча перші симптоми хвороби у неї проявилися ще 3 березня.
  • У райцентрі ввели надзвичайний стан: зупинили рух транспорту, закрили ринки, людям на в'їзді та виїзді з міста повинні міряти температуру.
  • Близькі родичі померлої, з якими вона проживала, та інші люди, з якими вона контактувала, перебувають під наглядом лікарів.


Де в Україні можна пройти тест на коронавірус / Інфографіка 24 каналу