Правоохоронці розглядають різні версії скоєного злочину, утім основна з них – професійна діяльність потерпілого.

Читайте також: У Києві поліція зі стріляниною зупинила позашляховик з п'яною жінкою за кермом

Граната вибухнула в будинку, внаслідок чого було пошкоджено фасад будинку.

Вибух гранати пошкодив частину будинку
Вибух гранати пошкодив частину будинку

До того ж, в напрямку будинку було здійснено близько 12 пострілів зі зброї, виготовленої на базі автомата Калашникова, які розбили вікна. З місця події було вилучено уламки від вказаної гранати і гільзи від патронів калібру 7,62 мм. З людей ніхто не постраждав.

По будинку здійснили 12 пострілів
По будинку здійснили 12 пострілів

У поліції 24 каналу повідомили, що вночі правоохоронці отримали план перехоплення авто невідомого, але знайти його не змогли. Наразі з метою розкриття вказаного злочину, створена спеціальна група з числа найбільш досвідчених слідчих та оперативників.

Що відомо про суддю Петра Денисюка? Це суддя із досить неоднозначною репутацією, він не раз потрапляв у поле зору журналістів. Зокрема, його авто скоїло ДТП: за даними свідків – суддя був нетверезим, а під час складання протоколу приховав свою посаду і сказав, що безробітний. Також журналісти з'ясували, що служитель Феміди не раз забував вказати у декларації свої статки, зокрема авто. Звинувачують Денисюка і у прийнятті неправомірних рішень, зокрема винесення двох постанов щодо однієї справи. Прославився Денисюк і "надприродними здібностями" – на особистому прийомі прийняв заяву від жінки про відмову від земельної ділянки. А як виявилось заявниця померла за кілька днів до того.