Про це він написав у своєму Facebook.

Так розгнівав Філатова коментар у цій же мережі, що залишив губернатор Одеської області.

"Почитав коментарі в останньому статусі Саакашвілі. Все-таки він дешевий брехун і популіст, який вже почав в рот заглядати і ковбасу на столі перераховувати. Хоча тільки вчора каявся, що шкодує за Чернігів. Добре, що хоч багато хто вже зрозуміли ціну цієї людини...А я попереджав. Попереджав адже, правда?", — обурився Філатов.

Щоправда через кілька хвилин Філатов свій коментар видалив.

Нагадаємо, Саакашвілі як завжди емоційно прокоментував "бенкет", який влаштував Корбан після того, як його суд відправив під домашній арешт.

"Яскрава демонстрація імпотенції правоохоронної системи і того, що поки що олігархат (ці та усі інші олігархи) знущається над державою та її громадянами…На тлі того, що наразі і Лукаш на волі, якщо ми зараз не втрутимось, замість прокуратури ми так і матимемо фотомисливців, які лише викладатимуть фотки затримання, а потім відпускатимуть, а хижаки як і гуляли так і гулятимуть на волі", — написав Саакашвілі.

Офіційно ця людина перебуває під арештом. Багато хто б в Україні напевно надав би перевагу умовам цього домашнього "ареш...

Posted by Mikheil Saakashvili on 8 листопада 2015 р.

Це вже не перший конфлікт Філатова і Саакашвілі. У липні голова Одещини назвав Філатова "накачаним покидьком". Пізніше УКРОПівець звинуватив Саакашвілі у вживанні наркотиків.

Нагадаємо, чинний Прем’єр Арсеній Яценюк та Сааккашвілі обмінялись не одним відеозверенням, в яких критикують роботу один одного. Відомий американський експерт Волтер Рассел-Мід вже заявив, що такі конфлікти лише ускладнюють і без того складну ситуацію в Україні.