Таку заяву зробив адвокат політика Руслан Чорнолуцький у ефірі телеканалу News One.

Читайте також: Я готовий приїхати в Україну і пройти слідчі дії, – Саакашвілі різко відповів Генпрокуратурі

Коли я чую такі заяви, у мене таке передчуття, що там не тільки у генерального прокурора немає юридичної освіти, а ще й у всіх інших. Яким чином можна робити такі заяви та запити, коли відібрання зразків голосу – це допоміжна процедура, яка застосовується, коли проводиться експертиза. А експертизу вони завершили та самі говорили про те, що є висновок експертної установи при СБУ, що 28 грудня 2017 року експертизу завершено та вона підтвердила справжність розмови між Курченком і Дангадзе,
– підкреслив правозахисник.

За його словами, коли немає слідчих або експертних дій, які повинні проводитися, відібрання зразків голосу – нісенітниця.

Водночас він зауважив, що експертиза інституту СБУ була сфабрикованою та проведеною з великою кількістю порушень, а головне – не було досліджено можливості монтажу аудіозапису.

"Погоджуватися на таку процедуру чи ні – це особисте право Міхеїла Саакашвілі. Хоча з точки зору процесуальних прав і дій це вже має та буде мати незаконний вигляд", – додав Чорнолуцький.

Нагадаємо, напередодні Генпрокуратура направила міжнародно-правове доручення правоохоронним органам Королівства Нідерланди, в якому просить відібрати зразки голосу у Міхеїла Саакашвілі.

За версією ГПУ, "гаманець Януковича" Сергій Курченко фінансував акції протесту в Києві, ініційовані Міхеїлом Саакашвілі. На підтвердження цього прокуратура оприлюднила запис начебто розмови екс-президента Грузії та олігарха-втікача, на якому вони нібито домовляються про організацію мітингів проти влади.