Про це повідомляє DW.

Читайте також: 6 важливих порад для подорожі в Барселону

Іспанська морська рятувальна служба заявила про порятунок 476 мігрантів, які намагалися перетнути Середземне море, прямуючи від африканських берегів. Окремо йдеться про порятунок ще 105 мігрантів у водах поблизу Лівії під час рятувальної операції у неділю, яку проводила іспанська група допомоги Proactiva Open Armms.

Як зазначається, її рятувальники виявили мігрантів з Бангладешу, Єгипту, Лівії, Нігерії та інших країн, які дрейфували морем на безмоторному човні. Вони повідомили фотографу агенції, що контрабандисти, які рухалися на окремому човні, на півдорозі від'єднали мотор від їхнього човні і зникли.

Читайте також: В Іспанії вантажівка зі слонами потрапила у ДТП: фото та відео

Щорічно десятки тисяч мігрантів намагаються дістатися до Іспанії та інших південноєвропейських країн і перетинають Середземне море на човнах контрабандистів. Більшість цих суден непридатні для таких подорожей, і тисячі мігрантів гинуть щороку при спробі перетнути море.

В ООН заявляють, що цього року під час спроби перетнути Середземномор'я загинули вже 615 мігрантів. Загалом же, як зазначається, за перші 4 місяці 2018 року європейських берегів дісталися майже 22,5 тисячі мігрантів, з яких майже 4,5 тисячі прибули до Іспанії.