Про це у Facebook написав політолог Олексій Голубуцький.

"На цих фото – історія родини. В Морозівці під Києвом був тато Денис і мама Юлія, були в них двійко хлопчиків – Ілля і Кирило. А потім прийшла війна, тато Денис Попович вдягнув камуфляж, поїхав на фронт – і віддав життя, рятуючи нас від окупації і побратимів від смерт", – пояснив він.

Голубуцький зазначив, що цьогоріч Ілля пішов до школи і військовий комісар, що відпроваджував тата на фронт, прийшов до хлопчика подякувати за подвиг тата і подарувати дрібнички до школи.

Читайте також: Назвали ім’я бійця, який загинув, прикриваючи поранених

Але директорка Морозівського НВО імені Дениса Поповича, Вікторія Миколаївна Чіхман, не дозволила ані привітати хлопчика Іллю, ані урочисто вручити подарунки сироті від військових – як знак, що подвиг його тата не забутий, і сина героя не залишать без підтримки й захисту,
– додав політолог.

За його словами, директорка обґрунтувала своє рішення двома причинами. Перше, це те що вона не може допустити офіційну особу на лінійку через загальне розпорядження по МОН, "без офіційних осіб і промов".

"Інші діти заздритимуть". Це цитата. Так, вона отак і сказала про подарунок від військкомата сироті – "діти заздритимуть". Загиблому тату заздритимуть?! Сирітству заздритимуть?!! Вдовиній долі, копійкам соцвиплат, залежності від підтримки "заздритимуть"?!! Ах ти ж ***!!!
– розповів Голобуцький про другу причину відмови.