Про це пише газета "Коммерсантъ".

Як стало відомо виданню, слідчі зацікавилися жителем Чечні Русланом Мухадіновим. Його родичів вже допитали, але всі вони не змогли надати цінної інформації. Самого Мухадінова розшукати не вдалося.

Раніше головний обвинувачений у вбивстві Нємцова Заур Дадаєв повідомив слідству, що на злочин його штовхнув хтось на ім'я Русик, пообіцявши за вбивство політика 5 млн рублів. У справі проходить Руслан Геремеєв, якого нещодавно перевели в статус підозрюваного. Наказ про його арешт надійшов з Москви в управління МВС Чечні. Але з березня він так і не був виконаний. Правоохоронці так і не змогли знайти Геремеєва, ЗМІ раніше повідомляли, що він міг покинути країну.

Останні незалежні розслідування показали, що підозрюваний у вбивстві Нємцова Заур Дадаєв працював останні півроку в Москві. Разом з ним в цей час у столиці знаходився інший службовець батальйону Руслан Геремеєв. Зараз його місце розташування точно невідомо.

Зазначимо, офіцерові правоохоронних органів Чечні Русланові Геремеєву, підозрюваному у вбивстві Бориса Нємцова, дозволили втекти за кордон перш, ніж слідчі змогли його допитати.