Про це він заявив під час брифінгу для преси.

Читайте також: США запровадили санкції проти КНДР через кібератаки

За його словами, Росія намагалася підірвати санкції Ради безпеки ООН щодо КНДР.

Як підкреслив очільник американського зовнішньополітичного відомства, відбувалося це шляхом спроби внесення поправок у доповідь комітету 1718, який відповідає за обмеження проти Пхеньяну.

Крім того, Помпео висловив сподівання на те, що відповідний комітет ООН збереже свою незалежність і не дозволить жодній країні переписати текст резолюції.

"Саме нинішня політика санкцій дозволила президенту Дональду Трампу переконати лідера КНДР Кім Чен Ина в необхідності повної денуклеаризації Корейського півострова", – наголосив Помпео.

Раніше прес-секретар постійного представництва Росії в ООН Федір Стржижовський зазначав, що у доповідь групи експертів комітету 1718 було внесено поправки, на яких наполягала російська сторона, передає РБК.

"На цьому етапі не бачимо перешкод для поширення доповіді в Раді Безпеки ООН. До слова, від внесених коригувань якість доповіді тільки виграла", – зауважив він.

Також представник Кремля вважає, що ця ситуація ще раз наочно показала необхідність і важливість взаємодії групи експертів з державами-членами організації.

Нагадаємо, 22 грудня 2017 року Рада безпеки ООН ухвалила резолюцію, яка передбачає ще більш жорсткі санкції стосовно КНДР. За відповідне рішення проголосували усі 15 членів Радбезу. Санкції передбачають різке скорочення поставок нафтопродуктів і заборону на поставки в КНДР різного роду мінералів, хімічних товарів, електричних товарів і обладнання, а також деяких продуктів харчування.