Про обмеження на Буковині у коментарі 24 каналу повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук. За його словами, обмежень в русі у місцевих мешканців через таке нововведення немає: вони можуть вільно проїхати. Він зазначив, що виняток становлять лише ті, у кого є ознаки ГРВІ.

Важливо Лікарі розповіли про захворювання другої померлої жінки з Чернівців

Блокпости встановили у Вижниці, Снятині, Заліщиках, Атаках, Новодністровську. Основна їхня мета – інформування населення, контроль пересування та вимірювання температури у громадян.Саме там проживають особи, які могли контактувати із хворими, у яких підтвердили інфікування коронавірусом.

Водночас у Радомишлі наразі на чотирьох в’їздах і виїздах з міста стоять патрулі. Такі пости працюватимуть щодня з 06:00 до 22:00 до завершення карантину.

У всіх осіб, що залишають межі населених пунктів чи в'їжджають до них, проводять температурний скринінг. У разі, якщо температура підвищена, людей не відпускають.

Загалом людям радять не порушувати карантинних норм, введених Кабміном. Усім роздають інформаційні бюлетні.

Актуально! Загалом у Чернівецькій області підтверджено вже 10 випадків захворювання на коронавірус. Серед хворих є 10-річна дитина, а також діти віком рік і 10 місяців і піврічне немовля. Натомість у Радомишлі, що на Житомирщині, 13 березня померла жінка від коронавірусу.

Карантин на Буковині і Житомирщині: основне

  • Обмеження у цих областях ввели найраніше, коли виявили перші випадкм інфікування коронавірусом.
  • Тоді припинили навчання у школах і вишах, закрили театри і фітнес-центри.
  • 16 березня Кабмін своїм рішенням ввів у Чернівецькій і Житомирській області режим надзвичайної ситуації.


Які симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 каналу