На посаді він останні 17 років. Його єдиний конкурент – йорданський принц Алі бін аль-Хусейн. Ці вибори проходять на тлі закликів до Блаттера залишити пост чи перенести голосування.

Останніми днями у ФІФА розгорівся скандал. Цілу низку високих чиновників заарештували за підозрою у багатомільярдній корупції. Один із затриманих вдався до звичного українського сценарію – колишній віце-президент Джек Уорнер у в'язниці раптом поскаржився на здоров'я. Звідти його забрала швидка допомога.

"Я думаю, всім відомо, що Ірландія буде голосувати за принца Алі. Настав час змін. Головування Блаттера – це справжній фарс. І події останніх днів лише увиразнили мої погляди. Останні кілька років у ФІФА постійно виникали проблеми. Тому я сподіваюсь, він сьогодні зазнає поразки. Але думаю, він переможе. Хоча дуже хотів би, аби він програв", — сказав виконавчий директор футбольної асоціації Ірландії Джон Делані.

До слова, Міністерство закордонних справ Росії назвало скандал навколо ФІФА "випадком незаконного екстериторіального застосування американського законодавства".