Про це пише американське видання The Wall Street Journal.

Цього тижня Президент Росії Володимир Путін і низка російських дипломатів висловили сподівання на те, що Захід почне діалог з Росією на умовах останньої. Оскільки два потужних теракти минулих тижнів над Синаєм і в Парижі змусили подумати світову спільноту про об'єднання зусиль задля безпеки.

Утім заяви чиновників ЄС демонструють, що Берлін, Брюсель, Париж і Лондон мають упевненість продовжити обмеження для російської сторони. Адже влітку цього року санкції було подовжено на 6 місяців, а головною умовою їх зняття була повна реалізація Мінських угод.

Доказом важливості цього питання для західних лідерів є той факт, що на саміті "Великої двадцятки" у Туреччині лідери та представники Великої Британії, Італії, Німеччини, Франції та США обговорили ситуацію в Україні.

Перед цим контактною групою із врегулювання конфлікту на Донбасі було прийняте рішення відкласти виконання Мінських домовленостей через неможливість їх негайної реалізації. В Україні ця подія стала сигналом вважати, що мирний процес на сході нашої країни опинився під загрозою.