Отримати пенсію чи зарплату, переказати або отримати гроші тепер буквально з коліс можна і у фронтових населених пунктах Донбасу. Два білі броньовані "КрАЗи" — не просто автомобілі, а пересувні броньовані відділення "Ощадбанку".

Керівництво банку хизується — таких машин, крім України, у світі не існує. Вони розроблені спеціально для роботи у військових реаліях. Їхній кузов витримає будь-яку стрілецьку зброю, що використовується у зоні АТО.

А от постріл танка чи гранатомета кразівська броня не витримає. Але машина на це і не розрахована, кажуть чиновники. Це — цивільний транспортний засіб, завдання якого забезпечити працівників і відвідувачів банку від можливого нападу.

В автомобілі дві зони — ближче до кабіни відсік для персоналу. Тут все, як у справжньому офісі: все облаштовано і для роботи, і для короткого відпочинку. У відсіку для клієнтів теж усе по-справжньому. Завдяки безперебійному інтернет-з’єднанню тут і готівкові операції проводять, і карткою можна скористатись.

Мобільними відділеннями можуть користуватися військові, які служать на Донбасі, а також люди, які і досі не зуміли виїхати з небезпечної зони.

Читайте також: Оновлений бронекатер презентували у Києві

15,2 мільйона гривень — повний комплект з супутниковим зв’язком, з відповідним шассі, яке повністю пристосоване для пересування по пересічній місцевості,
— сказав голова правління АТ "Ощадбанк" Андрій Пишний.

Автор сюжету — Володимир Рунець.

До слова, новий поліцейський спецпідрозділ КОРД отримає зброю від вітчизняного виробника "НВО "Форт". Нову зброю показали Турчинову та Авакову.