Подарувала їх учням компанія "Агро-край", яка входить до складу одного з найбільших в Україні агрохолдингів "Укрлендфармінг". Освітніми закладами підприємство опікується тривалий час і з вересня минулого року допомагає школам регіону реалізовувати державний освітній проект "Нова українська школа".

Розвиток освіти в нашому районі є пріоритетом для нашого підприємства. Придбання інтерактивних дошок, принтерів, телевізорів і м’ячів – все це сприяє тому, що діти на селі будуть розвиватись краще і освітні плани для них будуть цікавішими,
– зазначив директор ТОВ "Агро-край" Олександр Колодяжний.

Мультимедійне обладнання дозволить зробити навчання більш цікавим, кажуть діти та вчителі.

"Учні часто напрошуються на перевірку знань для того, щоб зайвий раз попрацювати з обладнанням", – сказала директор Веприцької ЗОШ Ірина Іщенко.

"Інтерактивна дошка нам дає більше можливостей, а також це набагато цікавіше. Ми використовуємо різні файли, відео уроки або презентації", – поділилась учениця Веприцької ЗОШ Крістіна Підпригода.

Протягом навчального року компанія "Агро-Край" вже придбала для сільських шкіл навчального обладнання на 115 тисяч гривень, підрахували в райвідділі освіти.

Без освіти – немає майбутнього! І тому треба брати приклад із тих підприємств, зокрема і "Агро-краю", які нам допомагають,
– зазначила методист відділу освіти Гадяцької РДА Тамара Ємець.

Загалом "Агро-край" цьогоріч планує виділити на підтримку соціальних програм Гадяцького району понад 4 мільйони гривень. Крім шкіл, компанія готова допомагати закладам охорони здоров`я, ремонтувати сільські дороги та відновлювати будинки культури.