Тепер стали відомі прізвища загиблих і поранених окупантів. Більшість із них приїхали з Росії, але щонайменше двоє є колаборантами.

Дивіться також Високопоставлений росіянин: ЗМІ встановили, хто керував колонією в окупованій Оленівці

Хто загинув після удару по Ювілейному

Загинуло четверо "поліцейських", іще 17 поранено. Серед них і двоє колаборантів – це Жанна Хабірова та Микола Трубчанов. Лейтенант Хабірова закінчила Одеську юридичну академію, в окупантів була заступником "начальника відділу". Оперативник молодший лейтенант Микола Трубчанов закінчив Харківський університет внутрішніх справ.

Нагадуємо, що всіх колаборантів та зрадників України рано чи пізно наздожене розплата. Надсилайте додаткову інформацію на правах анонімності в телеграм-бот – @evocationinfobot. Усіх знайдемо!
– пишуть Evocation.info.

Де розташоване Ювілейне

Звідти відносно недалеко до Херсона. Між цим містом і власне Ювілейним розташований славетний національний парк "Олешківські піски".

Показуємо на карті України Ювілейне в Херсонській області

Що відомо про удар по Ювілейному

  • Удару завдали завдяки інформації, зібраної підпіллям і небайдужими місцевими. Ці мужні люди не побоялися ризикнути життям, і результат їхньої роботи не забарився.
  • У повідомленні СтратКому ЗСУ ішлося про п'ятеро загиблих окупантів, Evocation.info пишуть про чотирьох.
  • Також Evocation.info вказують конкретну адресу, де завдали удару. Це "ОМВС РФ "Новокаховський", по вулиці Соборній, 17.