Звісно ж, відповісти мають усі окупанти, які вбивали наших військових і цивільних. Але ініціатор звірств в Оленівці має цілком конкретне прізвище, як установили журналісти.

Дивіться також Все бачив власними очима, – азовець "Масло" пригадав момент вибуху в колонії в Оленівці

Хто відповідальний за злочини проти українців в окупованій Оленівці

Імовірно, роботу табору для військовополонених Оленівка, розташованого на окупованих територіях Донецької області, курував перший заступник начальника московського управління Федеральної служби виконання покарань Росії Кирило Попов,
– ідеться в матеріалі.

Можливо, він відвідував окуповану частину Донеччини з 16 травня по 17 червня 2022 року. Принаймні його бачили в таборі для військовополонених в Оленівці – це підтвердили троє українських військових. Попов віддавав накази та координував роботу інших співробітників колонії.

А ще він спілкувався із першим заступником директора Федеральної служби виконання покарань Росії Рустамом Степаненком і тими, хто "курував" військовополонених.

"У червні 2022 року підконтрольні російській владі ЗМІ повідомили про зростання співпраці між пенітенціарними системами на окупованих територіях Донецької області та Росії. У деяких репортажах містилося фото зібраних на нараду чиновників, зокрема Попова, якого називають "командувачем угруповання Федеральної служби виконання покарань Росії в (так званій) Донецькій народній республіці", – пише The Kyiv Independent.

Журналісти зателефонували окупанту, але він відмовився від коментарів.

Дивіться також Після вибуху в Оленівці росіяни не дали навіть бинтів, – азовець про полон

Росія має відповісти за свої звірства