Їх доправили до лікарні орієнтовно після 19 години 29 червня. Директор Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні Юрій Борзенко розповів виданню "Радіо Свобода", що у реанімації перебуває дівчинка, якій орієнтовно 15 років, пише 24 Канал.

Дивіться також "Мати її впізнала по 2 татуюваннях": що відомо про трьох дітей, яких вбила Росія у Вільнянську

У якому стані діти, які постраждали у Вільнянську

Дівчинка, якій без місяця – 15 років, перебуває у відділенні реанімації. Поступила до нас з відкритою черепно-мозковою травмою. Ця дівчинка найбільш важка... Їй провели нейрохірургічну операцію... Її стан важкий, загрозливий для життя,
– розповів лікар.

Юрій Борзенко зазначив, що друга дівчинка з ураженням уламком лівої гомілки та відкритим переломом – теж прооперована. У неї дефіцит м'яких тканин. Вона перебуває в ортопедо-травматологічниму відділенні у свідомості.

Ще три дівчинки перебувають у відділенні хірургії з різним ступнем травм. Одна з дівчат – більше поранена, у неї уражені дві кінцівки. У другої дитини – множинне ураження м'яких тканин тулуба, рук та ніг. У третьої дівчинки – ураження м'яких тканин у районі щелепи.

Загалом до медзакладів госпіталізовано 19 постраждалих, із яких 5 дітей. Три людини у важкому стані.

На жаль, окупанти ввечері 29 червня атакували Вільнянськ, за декілька хвилин вдарили повторно. Імовірно, ракетою "Іскандер-М".