Про це йдеться у новому звіті міністерства оборони Великої Британії на основі розвідданих.

Дивіться також Розвідка Британії розповіла, чим загрожує повернення в Росію ексв'язнів з війни в Україні

Британська розвідка оцінили наслідки успішних ударів по російських авіабазах

Як зазначили в розвідці Британії, відколи Україна позбавила Росію можливості встановити контроль над українським повітряним простором, Росія була обмежена у можливостях використання військових літаків і стала сильно залежати від широкого застосування безпілотних літальних апаратів для придушення української ППО, атак на військові та цивільні цілі за межами досяжності артилерії.

Там нагадали, що 21 червня ВМС та СБУ повідомили, що завдали удару по 726-му навчальному центру ППО на аеродромі Єйська, що в Росії. Ця база є однією з щонайменше 5, з яких Росія завдає ударів по Україні за допомогою БпЛА.

В розвідці зауважили, що внаслідок цього удару було знищено 120 БпЛА різних типів та поранено 9 осіб.

Цілком імовірно, що в короткостроковій перспективі ці удари призведуть до певного порушення здатності Росії використовувати БпЛА для завдання ударів по цілях у глибині української території. Існує ймовірність, що Росія перемістить свої БпЛА на менш уразливі бази, а отже, вплив буде тимчасовим. Цілком імовірно, що Україна скористається своїми нещодавніми успіхами та продовжить кампанію боротьби з БпЛА, щоб завдати шкоди Росії,
– написали британські розвідники.