Командир батальйону ударних БпАК "Ахіллес" 92 ОШБр Юрій Федоренко розповів 24 Каналу, що Сили оборони успішно атакували окупантів безпілотниками від початку їхнього вторгнення на територію нашої держави. Він наголосив, що завдяки підтримці українців вдається модернізувати ці засоби та, за сприятливих погодних умов, робити їх далекобійними.

Дивіться також Від бронетехніки до мотоциклів: як ворог змінює тактику на Харківському напрямку

Застосування зброї Силами оборони

За словами Юрія Федоренка, засоби протиповітряної оборони противника та радіоелектронної боротьби більше не можуть стояти так відкрито, як це було раніше. На це вплинув дозвіл українських партнерів застосовувати їхню зброю по території країни-агресорки.

Росіяни змушені постійно змінювати розташування своєї техніки та додатково маскуватися. Командир батальйону наголосив, що такі переміщення, однозначно, на користь ЗСУ, адже вогнева міць противника через це не така об'єднана.

Росіяни змушені переміщати установки С-300 та С-400, адже Сили оборони їх не просто бачить, а тепер можуть і дістати,
– сказав він.

Федоренко підкреслив, що чим далі противник відтягує свої військові сили, тим більше у ЗСУ можливостей своєчасно виявляти їх і завдавати ураження за допомогою артилерії, БПЛА та інших ефективних засобів.