Споглядаючи представлені колекції сезону осінь-зима 2011/2012, можна виділити (https://24tv.ua/blogs/showBlog.do?ufw_chastina_persha&objectId=77703) ще кілька трендів майбутнього сезону.

Друга шкіра.

Дизайнери її додавали не так об’ємно, як раніше – штани, куртки, плащі, взуття. А просто урізноманітнили образи вставками, які доречно лягали у силует.

(О. Голець)

Тепло, затишно та комфортно.

Звісно, який холодний період без гарних в’язаних речей. Цього разу дизайнери експериментували не лише із орнаментами, але й із поєднаннями різних тканин та фактур.

(Х. Бобкова, А. Бублік, А. Тан)

Аксесуари на кожен день.

З кожним сезоном все більше майстрів самі створюють взуття та сумки, або ж звертаються до дизайнерів аксесуарів. Гарне взяття із лаку та хутра створюють максимально комфортним, яке можна вдягати на кожен день.

(Ю. Айсіна, Каменская/Кононова, Карпішина, О. Молчанова)

Індивідуальність у тканинах.

Варто відмітити, що тим цікавіша фактура чи принт на тканині – тим яскравіше виглядає вбрання. І чим сміливіше експеримент, тим краще.

(Л. Лобанова, О. Залевський)

Талія на місці.

Безперечний must have наступного сезону – це ремінці. При чому тоненькі та витончені. Їх може бути кілька, матеріал – на смак. До того ж підбирати пасок під колір одягу чи аксесуарів – не обов’язково. Найцікавіше, коли підв’язують тоненьким поясом поверх піджака.

(А. Тан, А. Бублік )

Час для чоловіків.

Окремо хочу виділити тренди для чоловіків. Образ денді – образ майбутнього сезону. І не обов’язково вдягатись у дорогий вишуканий костюм. Головне, аби у гардеробі був стильний піджак. Його можна вдягати як із класичними штаньми, так і джинсами. Під піджак вдягти можна будь що: сорочку, футболку чи майку.

(М.Ліпаков, М. Воронін)

Хоч 28-й Ukranian fashion week завершився, попереду на модників чекає ще одна подія - Le Grand Fashion Show. Наприкінці березня зі своєю останньою колекцією Haute Сouture до Києва приїде Зухаїр Мурад. Його клієнтками є – Дженніфер Лопес, Періс Хілтон, Діта фон Тіз, Кайлі Міноуґ та інші. Можливо, після приїзду до України, одяг цього дизайнера приміряють на себе і українські селебретіс. Хоча й коштуватиме таке задоволення мінімум 20-30 тисяч євро.

Фото: Hello Romka

ufwdaily.com.ua