Два дні показів вітчизняних дизайнерів вже позаду. Тож можна вже виділити кілька трендів майбутнього сезону.

Усі відтінки червоного.

При чому, це не має бути все червоне - від вбрання до сумочки та панчох. Пам’ятаю, коли тільки почались з’являтись на модницях кольорові колготки, зокрема червоні та фіолетові, то чомусь окрім светрика чи спіднички намагались докупити «все у тон». Забудьте! Червоне має відтіняти та робити власника цікавим та індивідуальним.

(Л. Літковська, Л. Пустовіт, О. Буреніна)

(Л. Пустовіт, І. Каравай, А. Октябрь)


Яскраві деталі.

При чому не стільки яскраві, як оригінальні та масивні. Можуть бути у якості прикраси чи цікавої варіації підборів.

(А. Октябрь, Каменська/Кононова, О. Буреніна)

Максі.
Максимум позитиву, максимум легкості та максі спідниці і сукні. Звісно, вони мають бути із легких тканин. Так, взимку прохолодно, але «красота требует жерт» або теплих панчох:) А ще, з такою довжиною не дуже зручно тим, хто ніколи таке не вдягав, тож доведеться вчитись, на кшталт, як на високих підборах.

(А. Тан, «Обрані», Л. Пустовіт, «Обрані», Ф. Возіанов)

Що стосується гостей. Нових облич немає. При чому все більше приходять себе показати, ніж на інших подивитись. Тим самим використовуються UFW для чергового піару, до того ж тішать «кваліфіковані» коментарі після показів. Іноді краще жувати…

Тішить, що у рамках міжнародної програми Ukrainina Fashion Week приїхала французькамодель Джі Діенг, і на щастя, більшість камер направлені на неї. Вона вже з’являлась на деяких показах українських дизайнерів не лише у якості гостя, але й моделі.

Фото: http://ufwdaily.com.ua

http://tabloid.com.ua

http://jetsetter.ua