Про це він заявив в Брюсселі в інтерв'ю журналістам.

"Ви не повинні бути вченими, щоб побачити, що наступна можливість для підписання - це саміт Україна-ЄС, дата якого ще не визначена, ми думаємо про кінець зими - початок весни", - наголосив він.

Штефан Фюле додав, що "українці попросили про паузу, і ми поважаємо це рішення".

"Ми думаємо, що це матиме наслідки, бо відкладе модернізацію, передбачену Угодою про асоціацію. Ми не хочемо, щоб ця пауза була невизначеною і тривала завжди. Ми хочемо надати час, який необхідний Україні, щоб вирішити ці проблеми, всі ці питання - в руках держав-членів", - пояснив політик.

"Важливо, що двері залишаються відкритими, ми не відмовляємося від українського народу, ми не відмовляємося від європейських прагнень українців", - підсумував єврокомісар.

Нагадаємо, єврокомісар з питань розширення Європейського Союзу і європейської політики сусідства Штефан Фюле повідомив, що Київ офіційно ще не проінформував Брюссель про рішення призупинити процес підготовки до підписання асоціації.

Як відомо, Кабінет міністрів України розпорядився призупинити процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Це обурило багатьох українців, які вийшли на Майдан Незалежності у Києві та центральні площі міст України. Незважаючи на зливу та холод, на Майдані незалежності зібралися тисячі людей. Вже виступили лідери опозиції - Яценюк, Кличко та Тягнибок.